Hotel Isla Boracay (Lorenzo)
Experience the Beach Holiday you've long dreaming of.
 

האי מלון הנופש

Hotel Isla Resort - Overview

hotel isla boracay front view

Boracay איילנד מלון סוויטות ירח דבש יש חריגים, כמו מיטת הורים המלך ג 'קוזי בגודל האם החוף מלא ונוף לים ב Hotel Island Resort. Boracay איילנד מלון הוא solemnest הנופש של תחנה 3. También Island Resort Hotel אחד הנחמדים, נהנים מהנוף מצווה של החוף כולו מקצה של הסהר בצורת חוף לבן. Boracay איילנד חדרי מלון הם כל הפרמיה, חדרים הפרקט עם המטבח.

Hotel Isla Resort - Rooms / Accommodaton

החדר כולל - מלון הנופש איילנד יש מיני בר, מקלחת חמה & הקרה, אמבטיה, מקומות ישיבה בחוץ, מקרר, קישוט מודרני, טלוויזיה בכבלים מתח 220/240.

Honeymoon Suite Deluxe (מלון הנופש איילנד) מיזוג אוויר

חם מקלחת מים

טלוויזיה בכבלים / DVD

1 מיטת קינג סייז

מטבח

סלון

חדר אוכל

השינה נוף לים

נוף לים ג 'קוזי עם

מרפסת ופינת ישיבה

חדר משפחה (מלון הנופש איילנד) מיזוג אוויר

חם מקלחת מים

טלוויזיה בכבלים / DVD

יחידת הורים

חדר שינה שני

סלון

חדר אוכל

מטבח

שריה אמבטיה

3 המלכה מיטות בגודל

פרטי מרפסות

Hotel Isla Resort - Restaurant and Facilities:

hotel isla boracay restaurant dining inhotel isla boracay facilities outside view

Boracay איילנד מציע גם מתקני להשלים עבור הצדדים הנושא, פגישות של החברה, נסיעות תמריץ. Boracay איילנד מתקני המלון כוללים מסעדה ממדרגה ראשונה, בר הבריכה, חנות בתוך הבית צלילה, gameroom, קריוקי בר, מגרש משחקים לילדים, חדר כושר, חנות מכולת / חנות מתנות.


Hotel Isla Resort - Location:

Boracay איילנד מציע גם מתקני להשלים עבור הצדדים הנושא, פגישות של החברה, נסיעות תמריץ. Boracay איילנד מתקני המלון כוללים מסעדה ממדרגה ראשונה, בר הבריכה, חנות בתוך הבית צלילה, Boracay gameroHotel איילנד cobertura נוף עוצר נשימה של ההרים המקיפים Boracay azure're, שכן זה הוא יושב על מצוק בקצה הדרומי ביותר של האי (מול Caticlan). בגלל המיקום מלון הנופש איילנד, תוכל ליהנות מפרטיות מוחלטת ורגיעה מוחלטת ב Isla מלון Boracay.om, בר קריוקי, מגרש משחקים לילדים, חדר כושר, חנות מכולת / חנות מתנות.

Hotel Isla (Lorenzo) Resort  Boracay beach resort vicinity map in Boracay island

 

אודות Boracay (Resort Hotel Island)

בעת הנסיעה 7.107-דרך האיים של הפיליפינים, תמצאו טבע ונוף מהמם כמו Boracay איילנד (Island Resort Hotel), זה לא קשה אבל יש אחד האי Boracay אבל זה בולט (Hotel Island Resort). ב Boracay (Island Resort Hotel) תוכלו למצוא אבקת טלק ארבעת הקילומטרים של חוף חולי לבן, מי טורקיז כחול הנוף הרומנטי. Boracay (Island Resort Hotel) ממוקם על קצה הצפוני של Panay האי ניתן להגיע רק באמצעות סירה. STI בגלל היופי הטבעי, את האי של Boracay (Island Resort Hotel) הוא חוף העליון באסיה. Boracay (Island Resort Hotel) ידוע גם בשם שער לגן עדן.

שני (2) ק"מ מעל קצה מערב Panay איילנד באזור Visayan מערבי של הפיליפינים היא Boracay (איילנד Resort Hotel) האי של הפיליפינים ממוקם כ 345 ק"מ (200 ק"מ) דרומית למנילה. זה תשעה קילומטרים על פני 2,563.86 דונם (1038 דונם). העומדים הצר נקודת Boracay (Island Resort Hotel) היא רק קילומטר אחד רחב.Amihan עונות Habagat ואת מזג האוויר ב Boracay (Island Resort Hotel) הוא בדרך כלל את דפוסי מזג האוויר. Amihan אמצעי רוח צפונית קרירה, ו Habagat אמצעי המערבית או הרוח דרומית מערבית, המונסון מערב לדרום. העונה Amihan מתאפיין בטמפרטורות מתונות, כמות המשקעים קטנה או לא, ועל הרוח הרווחת ממזרח. העונה Habagat מאופיין במזג אוויר חם ולח, גשמים כבדים תכופים, וכדי הרוח הרווחת ממערב.

Amihan דפוס Habagat עונתית היא לעבור בכיוון הרוח וזה המאפיין העיקרי ב Boracay (Hotel Island Resort). Boracay (Island Resort Hotel) Habagat יהיה הדפוס מזג האוויר למשך שארית השנה ואת תבנית מזג האוויר Amihan מן מתישהו בחודש ספטמבר או אוקטובר מתישהו במאי או ביוני. אלה תאריכים הכלב להשתנות שנים בודדות, כאילו.

Boracay טרופי סופות הכלב השפעת (Hotel Island Resort) בכל עת של השנה, אבל סביר להניח שיראו במהלך העונה Habagat. היום הטמפרטורות על Boracay (איילנד Resort Hotel), בדרך כלל נע בין 77-90 מעלות (25-32 מעלות צלזיוס) מ תחילת העונה Amihan לתוך בפברואר או מרץ, ולהגדיל ל-F ° 82-100 (28-38 ° ג) טווח עם תחילתה של העונה Habagat. בתקופות הסופה הטרופית ב Boracay (Island Resort Hotel) יכול ליפול F 68 טמפרטורות מתחת ° (20 ° C).

שבט Ati האם את המתיישבים הראשונים של Boracay (Hotel Island Resort). Boracay (Island Resort Hotel) הפכה למחוז עצמאי ב -25 באפריל 1956 חלק Aklan פרובינציה. החלה לפתח תיירות ב Boracay (איילנד Resort Hotel), ו הפך האי פופולרי בקרב תרמילאים בשנת 1980 ידועות בעבר זה לא היה עד 1970.Boracay (Island Resort Hotel) האי היה שנים היטב שמרו בסוד רבים לפני, כך ברכושנות שכמעט רק קיומו ידע STI מעטים. כאשר צוות הסרט החוץ בטעות "גילה" זה גן עדן האי, זה היה רק בשנות ה -70. אחרים כתב של הספר, שכללה ביקורות נלהבות של Boracay (Island Resort מלון) זה השתנה הקצב של האי מזו של להיות סוד שקט HAVING שלבסוף הצביעו כפי החוף הכי טוב בעולם.

Boracay (Island Resort Hotel) היא תופעה עבור תיירים רבים מאז Aklan הוא שם נרדף ל Boracay (Island Resort Hotel), למעשה, רבים יותר לדעת על Boracay (Island Resort Hotel) מאשר Aklan. באותה עונת השיא, חלק Boracay (האי מלון אוכלוסייה Resort) האי של במאי להתנפח ל -20,000. מילה על (האי Resort Hotel) Boracay איילנד הוא הוסיף בונוס עבור המורשת הנוסע העייף.

Boracay (Island Resort Hotel) האי נמצא בשליטה המינהלית של התיירות הפיליפיני הרשות בתיאום עם הממשלה המחוזית של compris Aklan של barangays Manoc-Manoc, Balabag, ו Yapak (3 מתוך 17 barangays המרכיבות את עיריית מלאית).

Boracay (Hotel Island Resort) לידיעת באי הבינלאומי בשר בשנת 1980, כאשר עד תרמילאים באירופה, בעיקר ז 'רמן, כתב על האי הזה אידילי של ים סין הדרומי אף Boracay (Island Resort Hotel) היה ידוע דייגים חלק מהאדמות STI בבעלות הלא -התושבים. האופה אנגלית על Boracay (Hotel Island Resort) האי הוא אחד המפעלים התיירות של הבכור. Boracay (Hotel Island Resort) יכלו להתפאר של חמישה כוכבים ו לינה הגולף עד סוף שנות ה -80, בתי השאר רבים נבנו ו עד סוף המאה. הוא נבחר כאחד החופים הטובים ביותר בעולם בשנת 1990 ושוב בשנת 1996 כמספר העולמות אחד חוף טרופי.

חול לבן חוף היא Boracay (Island Resort Hotel) של האטרקציה העיקרית, על Boracay (Island Resort Hotel) של האגף הדרומי, פנינה של טבע המשתרעת על כ - ארבעה קילומטרים, ביותר שבו, של

רוקי כפוף זרמים מסוכנים בצפון, במיוחד בעונת הגשמים. Boracay (איילנד Resort Hotel) שוניות להפוך את האי לקפוץ אידיאלי את הנקודה עבור צוללנים או snorkelers נלהב.

מזונות טריים הם מצאו שניתן אפשר להביא מבושל ממש שם או שם אחד הוא שוהה במשך אלה על המשק ועל תקציב ללכת Boracay (האי Resort Hotel) talipapa, או Boracay (האי Resort Hotel) בשוק פתוח. אבל Boracay ( איילנד Resort Hotel) איילנד יש מסעדות רבות קייטרינג לכל טעם אליהם. Boracay איילנד (Hotel Island Resort) יש ציוד לספורט מים, כמו גם שיעורי צלילה ואת הרוח גלישה.

התיירות ב Boracay (איילנד Resort Hotel) נמצא במהלך Amihan העונה לשיא STI חלקית בגלל הרוח דפוס מזג האוויר. הרוח נושבת הרווחת ממזרח Boracay (Island Resort Hotel) במהלך Amihan. את המים Boracay (Island Resort Hotel) וייט ביץ 'הוא מזוגגות חלקה לעתים קרובות. הילס בקצוות הצפוני והדרומי של ערוץ Boracay (Hotel Island Resort) האי ואת הרוח העונה Amihan מהצד המזרחי של האי, Boracay (Hotel Island Resort) Bulabog ביץ בחלק המרכזי של הצד המזרחי של האי הופך את השונית במימי אידיאלי חוף מוגן עבור גלישת רוח למטוס עפיפון / עפיפון גלישה.סוגי לוקסוס אל חדרי מלון התקציב הם הספרטני לבין מספר סוגי לינה פזורים בכל רחבי Boracay (Island Resort Hotel) איילנד. לבן לאורך מיקום ביץ הוא ביחס שצוין לעתים קרובות Boracay (Island Resort Hotel) שלוש תחנות הסירה, תחנות אמנם כבר לא בפעולה. Boracay (Island Resort Hotel) תחנה 2 הוא בערך במרכז החוף, עם Boracay (Island Resort Hotel) תחנות 1 ו -3 respectivamente בערך באמצע הדרך לצפון הקצה הדרומי של Boracay (Island Resort Hotel) איילנד. Boracay (Island Resort Hotel) תחנה 3 באזור היא שבה רוב של לינה זולים נמצאים, תוך Boracay (Island Resort Hotel) Station 2 נועד עבור אלה שרוצים להיות בתוך הקרבה של הסורגים. Boracay (Island Resort Hotel) תחנה 1, בינתיים, היא איפה אתה מוצא את לינה הכלב מבודד יותר, להציע לישראל שלום ושקט אלה מחפש הפוגה מן הפעולה הרגילה וגדוש זירת הלילה Boracay (Island Resort Hotel).

Boracay (Hotel Island Resort) טווח לינה האי מפני לכלוך זול מפוארים. כל מלון נופש מפואר בסדר כמה יש Boracay שלה (איילנד Resort Hotel) סוויטה חדר, Boracay (Island Resort Hotel), חדר פרטי, Boracay (Island Resort Hotel) ירח דבש חדר, Boracay (Island Resort Hotel) ההנהלה חדר, Boracay (Island Resort Hotel ) חדר משפחה, Boracay (Resort Hotel Island) חדר סופריור, Boracay (Resort Hotel Island) חדר רגיל, Boracay (Resort Hotel Island) חדר זוגי, Boracay (Resort Hotel Island) חדר טריפל, Boracay (Resort Hotel Island) חדר מרובע, Boracay (Resort Hotel Island) אושנוויו חדר, Boracay (Resort Hotel Island) צפה חדר גן, Boracay (Resort Hotel Island) חדר חוף הים, סוג Boracay (Resort Hotel Island) חדר בונגלו, Boracay (Resort Hotel Island) חדר Aircon, Boracay (מלון איילנד Resort) תמונות חדר, Boracay (איילנד Resort Hotel) מעונות חדר, Boracay (איילנד Resort Hotel) חלוף חדר, Boracay (איילנד Resort Hotel) Backpacker חדר, Boracay (איילנד Resort Hotel) חדר עם מטבח, Boracay (איילנד Resort Hotel) בית כל סוג של אירוח מפוברק. Boracay (Island Resort מלון) האם תקופות שיא תקופת התמחור של התיירות כבד (בדרך כלל כולל חג המולד / ראש השנה, חג הפסחא / השבוע הקדוש, ואת השנה החדשה הסינית תקופות).

רוב Boracay (Island Resort Hotel), מלון ואת רמות הנופש האם המחיר עונתית, עם מחירי שיא עונתי בד בבד עם Amihan בדרך כלל תאריכי עונה. Boracay (Island Resort Hotel) יש עודף של 350 Boracay (Hotel Island Resort) ביץ Resorts המציעה יותר 2.000 חדרים איכותיים, החל תקציב לינה של חמישה כוכבים, ולכן תיירים בטוח למצוא מה שהם מחפשים. Boracay (Island Resort Hotel) מציעה מגוון רחב של מסעדות, ברים, פאבים, ומועדוני לילה. פעילויות פנאי זמינה ב Boracay (Island Resort Hotel) כוללות צלילה, שנירקול, גלישת רוח, פנסיון עפיפון והרפיה החוף. Boracay (Hotel Island Resort) הוא האתר של עולמי-18-72 חור כמובן גולף נקוב עוצב על ידי גרהאם מארש.

Boracay (Island Resort Hotel) יש שני נמלי התעופה המשרתים, הבינלאומי Kalibo התעופה Kalibo די קרוב Boracay (Hotel Island Resort) וג 'פרי פ ראמוס התעופה (הנפוצים התייחס התעופה "כמו Caticlan) ב Caticlan, 30 דקות נסיעה בסירה כדי Boracay (Hotel Island Resort).

סטרונג רפובליקה ימית כביש (SRNH) לעבור Caticlan המהווה את החלק המערבי של Boracay (Hotel Island Resort), עם מעבורות המכונית מ Roxas, מזרחי עגינה מינדורו בנמל המזח Caticlan.

מוטורי-tricycles לאורך הכביש הראשי של Boracay (איילנד Resort Hotel) או על ידי הליכה לאורך החופים של Boracay (איילנד Resort Hotel) הם שני מצבים עיקריים של התחבורה. לאורך השביל (איילנד Resort Hotel) ביצ 'פרונט Boracay, Pedicabs זמינים גם עבור הובלה. Boracay (Island Resort Hotel) אמצעי תחבורה אחרים כוללים אופני הרים, quadbikes ואופנועים, כל אשר ניתן לשכור.

paraws ממונע האם ספסלים ושייט זמינים להשכרה לחקור סביב החוף Boracay (Island Resort Hotel) של האי. סביב Boracay (איילנד Resort Hotel) סירות איילנד Outrigger הם מראות נפוצים במים. נוסעים במאי לשבת על תמיכה בפלטפורמת טרמפולינה בין הפלגה Outrigger Paraw היא סירה בעלת גוף צר עם outriggers או הצדדים. אלה הם מהר מאוד את הרוח ב Boracay (איילנד Resort Hotel), אבל יכול להיות מסורבל עבור חוסר מלחים.

אירועים מרגשים

אסיה, גלישת רוח, סיור, עם Boracay שבוע ארוך (איילנד Resort Hotel) הבינלאומי כיף מועצת תחרות גביע שנערך בינואר בדרך כלל על Bulabog ביץ ', Boracay (איילנד Resort Hotel) הוא אחד המקומות תחרותי.

כל ינואר ב Boracay (איילנד Resort Hotel) Kalibo על הסמוך Panay איילנד, הידוע Ati-Atihan הפסטיבל מתקיים. בדרך כלל בשבוע השני או השלישי של ינואר, פסטיבל Ati-Atihan קטן בהרבה נחגג ב Boracay (Hotel Island Resort).

פריסבי האולטימטיבי שעבר זמנו האירוע נערך מדי שנה מאז 2003, במהלך הקיץ בדרך כלל, Boracay (איילנד Resort Hotel) פתח אסיה ביץ Ultimate Tournament.

לוקיישן היסטוריה

איפה Aklan Boracay (Hotel Island Resort) ממוקם בין קווי הרוחב 11 ° 09 .30 "N ו 12 ° 01 '00" N ו 121 קווי האורך ° 50 '00 "E ו 122 34 °' 45" E, האי Aklan של Boracay ( האי מלון הנופש) כמו קרוב Boracay Capiz (איילנד Resort Hotel) מניות החוף הצפוני של האי המשולש בערך של laso Boracay Panay כמו האי (איילנד Resort Hotel). למעלה משליש הארץ הוא הררי אבל Boracay (איילנד Resort Hotel ) באי יש כמה, עם שיתוף אגפו המערבי של Aklan ההר הגבוה אשר מחלקים את המחוז מ אנטיק המקורב Boracay (Hotel Island Resort) וכן. הדרומי מוקף ההרים המרכזי של Panay האי בו Boracay (Hotel Island Resort ) נמצא, המשותף לכל המחוזות של Capiz ו Iloilo. מעבר בהרים ב Nabas מאפשר מעבר Pandan, עתיק המעבר אחרים עבור Boracay (Island Resort Hotel). בשפלת מוגבלות ברצועה צרה שמתחיל מן החוף והוא משתרע על הגבעות, WIDESTAR הם floodplains של Ibajay (30 ק"מ) ו Aklan ריברס (60 ק"מ), שני של חמשת הנהרות הגדולים במחוז Boracay בזמן (Hotel Island Resort) האי הוא כמו נעל. הנהרות ריק Sibuyan הים לתוך הנהרות האחרים הם, Tangal Jalo ו טאלון.

תחילת של Aklan כמו אזור מיושב לפני Boracay (Hotel Island Resort) היה ידוע הוא אפוף אגדה התביעות היסטוריים מזויפים מתועד. קשה למצוא עדויות על האי, Boracay (Hotel Island Resort) עם בוא הספרדים. בשנת 1566, היה האוגוסטינית פריי מרטין דה ראדה ביגון כולל evangelizing Panay Boracay איילנד (Hotel Island Resort) קו החוף, שבהם, אני הטיף את הבשורה על ay-פאן, Capiz, Boracay (Island Resort מלון) עצמו ב Dumangas. עם זאת, הם המשיכו העבודה המיסיונרית שלהם ב Boracay (Hotel Island Resort) ו Panay וב 1581 להטיף Kalibo כולל Boracay (Hotel Island Resort) וב 1596, Ibajay. שני אזורים במיוחד היו Boracay (Hotel Island Resort) אסטרטגיים התנחלויות משום שהם היו ליד הפה של Aklan של הנהרות הגדולים, נתיב המים נוח חודר הפנימי של האי ואת קו החוף של Boracay (Hotel Island Resort).

Aklan ו Boracay (Island Resort Hotel) להשתתף במהפכה נגד ספרד כאשר נמצא אלוף פרנסיסקו קסטילו, אשר תרמה הון היסטורי עיתונאים לאומי Boracay (Island Resort Hotel) עבור Katipunan ו קנדידו IBAN הגיעו Aklan ו Boracay (מלון איילנד Resort) כדי למצוא פרק של. Katipunan IBAN היה יליד Malinao, Banga ותושב Boracay (איילנד Resort Hotel) ו התיידד אחיו של אנדרס בוניפאציו, Procopio. המתגייסים לתוך Katipunan חזרתי Boracay (מלון Resort האי) לארגן Visayas.

הידועים ביותר של Aklan אטרקציות תיירותיות הם:. atihan-ATI ו-Boracay (Hotel Island Resort) איילנד, שניהם יחסית אטרקציות חדשות למרות הסיפור סיפר על מקורותיה של קישורים Ati-atihan אותה אגדה של הסכם השלום בין Bornean datus לבין ATI (Ayta) ששלטו Panay ו Boracay איילנד (Island Resort Hotel) האי במאה ה -13, העובדה היא atihan-ATI (שנערך ביום ראשון השלישי של ינואר יעלה בקנה אחד עם חגיגה של דפוס סנטו ניניו של Boracay (Island Resort Hotel)) היה לרקוח בשנת 1950 כדרך להגביר את התיירות. Boracay (Island Resort מלון) אבל אי צר וארוך עם בשר לבן האי חול לידיעת המטיילים לגלוש והשמש בסוף שנות ה -70 על ידי ה -80 היו האירופאים חנות ספטמבר יוזמה באי Boracay (Hotel Island Resort) ועד סוף המאה, Boracay איילנד (Hotel Island Resort) רברבן של חמישה כוכבים resorts, קורס המפרץ, מפעלים שונים קייטרינג ללקוחות: מן המשק התיירות יוקרה התקציב, ועל שורה של מסעדות המגישות מאכלים של העולם, מן האיים הילידים, ליפנית וסינית, אסיה כדי קונטיננטלית, ועל מה יש לך. אלה שתי אטרקציות לבדו להביא ברוב דולר התיירות האירופית לעיר (איילנד Resort Hotel) Boracay ואת העיר של Aklan.

ב Kalibo ו Boracay השנה (איילנד Resort Hotel) 1581, האוגוסטינים הקימה המשימה. בשנת Kalibo ו Boracay (איילנד Resort Hotel) בשנה 1680, היה להקים הקהילה תחת סנגור של סן חואן Bautista ואז, את אתר העיר ב Barrio היה Laguinbanwa ב Numancia, כשני קילומטרים רחוק מן האתר הנוכחי של Kalibo ו Boracay (Hotel Island Resort).

בשנת 1947, לאחר מלחמת העולם השנייה, גבריאל מ מלכים, מאוחר הארכיבישוף של סבו ואת מנילה, באופן אישי לקחתי ביד לשחזר את הכנסייה ואת שיפוץ ב Boracay כולל שטח שונים (Island Resort Hotel). Boracay (Island Resort Hotel) הכנסייה נפגע ברעידת אדמה ב -14 יוני 1 990 מדידה 1.7 ריכטר סולם פגע באי Boracay (Island Resort Hotel) בשעה 3:41 ממוקם במוקד היה 11.34North של Boracay (Island Resort Hotel) הרוחב, 122.10 מזרח Boracay (Island Resort Hotel) ואורך. Philvocs דיווחו 15 ק"מ עומק כפי שחושב.

This is a travel agent website
All Rights Reserved © Copyright Thursday, 11 November 2010, 03:45 AM MST